Ochutnávka vín Vinařství Obelisk (Valtice)

13.02.2020 - Řízené degustace v Horní Landhausce pokračuje prezentací špičkového, velmi moderního vinařství z Valtic. Jeho výborná vína máte možnost po roce opět ochutnat ve čtvrtek 13. února v 18.30 hod.

Vinařství OBELISK (Valtice)

Prohlédnout degustační list

Valtické Vinařství OBELISK patří k nejmodernějším na Moravě. A to nejen díky originálnímu budově vinařství, jehož návrh čerpal ze stejných tradic a vzorů, jako tomu bylo u tvůrců romantických objektů posazených ve volné krajině Lednicko-valtického areálu. Vinařství využívá také nejnovější poznatky výroby vína s pomocí moderních technologií. 022 obelisk2Vinařství Obelisk v čele s technologem Filipem Lutzkým připravilo prezentaci deseti vín, všechna z ročníků 2017 a 2018. Ochutnáte sekt Cuvée Riesling, šest bílých, jedno růžové a dvě červená, všechna přívlastková. Z bílých se můžete těšit na Ryzlink vlašský, Pinot Blanc, Ryzlink rýnský, Müller-Thurgau, Pálavu a závěrečné překvapení s názvem Amber Wine. Růžové bude z odrůdy Svatovavřinecké, červená vína pak z odrůd Svatovavřinecké a Cabernet Sauvignon. Většina vín pochází z vyhlášených viničních tratí Pod Reistnou a Hintertály. Rozhodně Vás vína z valtického vinařství potěší nejen svojí kvalitou, ale také atraktivní, moderní a velmi vstřícnou ambaláží. Máte se na co těšit. Po degustaci si budete moci ochutnávaná vína zakoupit, nebo objednat za sklepní ceny.

Cena této a všech dalších ochutnávek činí 200 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobil 603 378 692.

022 obelisk3Horní Landhauska, Havlíčkovy sady 59 - Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách v Horní Landhausce Vám poskytne
Libor Chlupatý, tel.: 603378692
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

 

 

 

022 obelisk4

 

 

 

 

 

 

022 obelisk5

 

 

 

 

 

 

022 obelisk6