Ochutnávka vín Vinařství Pavlica (Zaječí)

30.01.2020 - A další pěkná prezentace moravských vín v Gröbovce. Tentokrát to bude malé a mladé vinařství ze známé vinařské obce Zaječí. Na atraktivní ochutnávce Vás v Horní Landhausce očekáváme ve čtvrtek 30. ledna v 18.30 hod.

Vinařství Pavlica (Zaječí)

Prohlédnout degustační list

Mladý a ambiciózní vinař Jan Pavlica založil oficiálně vinařství v roce 2012 a nyní vyrábí do 30 tisíc lahví. Těžiště produkce tvoří bílá vína, z červených to je především Merlot. Pro svou v pořadí již třetí prezentaci v Gröbovce vybral jedenáct vín, v drtivé většině z ročníku 2018. Z bílých ochutnáte například Veltlínské zelené, Hibernal, Chardonnay, Sauvignon Blanc, Pálavu a cuvée Tramín červený/Ryzlink vlašský. Těšit se můžete také na Merlot rosé a Frizzante. 018 pavlica2Milovníky červených vín čeká Cabernet Moravia a hlavně tradičně výborný Merlot, tentokrát ve výběru z hroznů z ročníku 2017. Můžete se tedy jen těšit na další atraktivní prezentaci tohoto dynamického vinařství ze Zaječí. Po degustaci si budete moci všechna ochutnávaná vína zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny.

Cena této a všech dalších ochutnávek činí 200 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobil 603 378 692.

Horní Landhauska, Havlíčkovy sady 59 - Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách v Horní Landhausce Vám poskytne
Libor Chlupatý, tel.: 603378692
018 pavlica3e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

018 pavlica4