Ochutnávka vín Vinařství Výmola (Mikulčice)

28.01.2020 - Premiérově představí svá vína v pražské Gröbovce vinařství ze slováckých Mikulčic na Hodonínsku. V usedlosti Horní Landhauska je můžete ochutnat v úterý 28. ledna v 18.30 hod.

Vinařství Výmola (Mikulčice)

Prohlédnout degustační list

V tradičních viničních tratích obce Mikulčice s orientací na jih se nacházejí hlavní vinice Vinařství Výmola. Z degustační nabídky dvanácti vzorků představují více než polovinu právě tamní tradiční odrůdy. A tak ochutnáte Ryzlink rýnský, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Tramín, Pálavu či Frankovku. Ale jistě Vás potěší i v této oblasti méně časté odrůdy. A tak na Vás čekají Hibernal, ale především Viognier, Dunaj nebo Merlot. A jistě zajímavé bude srovnání dvou vín z odrůdy Chardonnay ze stejného ročníku (2018), ale s odlišným zbytkovým cukrem. Čeká tedy na Vás opravdu 017 vymola2atraktivní premiéra tohoto mikulčického vinařství. Navíc bude umocněna zvýhodněnými, opravdu vstřícnými cenami, za které si budete moci všechna ochutnávaná vína po degustaci zakoupit, nebo objednat.

Cena této a všech dalších ochutnávek činí 200 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobil 603 378 692.

Horní Landhauska, Havlíčkovy sady 59 - Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách v Horní Landhausce Vám poskytne
Libor Chlupatý, tel.: 603378692
017 vymola3e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

 

 

 

 

 

017 vymola4