Ochutnávka vín Rodinné vinařství Vican (Mikulov)

14.01.2020 - Po skvělé loňské prezentaci se můžete po roce opět potěšit víny z relativně nového, ale opravdu špičkového rodinného vinařství na Pálavě se sídlem v Bulharech u Mikulova. V historickém sklepě Horní Landhausky Vás očekáváme v úterý 14. ledna v 18.30 hod.

VICAN rodinné vinařství (Mikulov, sklep Bulhary)

Prohlédnout degustační list

Špičkové vinařství se sklepy v Bulharech a s více než 20 ha vinic v okolí Mikulova vzniklo teprve v roce 2015. Jeho vlastníkem je Tomáš Vican, mimo jiné producent seriálů a filmů z vinařského prostředí. Na v pořadí již čtvrté prezentaci vinařství v Gröbovce (první v Horní Landhausce) ochutnáte deset vín z ročníků 2016 a 2018. A máte se na co těšit. Ochutnáte převážně vína z výborné viniční trati Pod Mušlovem, ale také z Ořechové hory v Březí. Těšit se můžete na skvělé Ryzlinky vlašské (Pod Mušlovem a Ořechová hora), Ryzlink rýnské (OENO Line), Rulandské šedé (Edice Karel Roden), Tramín červeny (kvevri), Muškát moravský, Pálavu, Královské Chardonnay, růžové cuvée (Cabernet 013 vican2Sauvignon/Frankovka), a také na závěrečnou Frankovka 2018 v pozdním sběru. Opravdu atraktivní vína z prvotřídního vinařství na Pálavě si po degustaci můžete zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny!

Cena této a všech dalších ochutnávek činí 200 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobil 603 378 692.

Horní Landhauska, Havlíčkovy sady 59 - Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách v Horní Landhausce Vám poskytne
Libor Chlupatý, tel.: 603378692
013 vican3e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

 

 

 

013 vican4