Ochutnávka vín Vinařství Košulič (Hustopeče)

21.11.2017 - Již čtvrtou prezentaci, téměř přesně po roce, budou mít ve Viničním altánu originální vína portského typu z vinařství v Hustopečích u Brna. Hlavně milovníky fortifikovaných vín očekáváme ve Viničním altánu v pražské Gröbovce v úterý 21. listopadu v 18.30 hod.

Vinařství Košulič (Hustopeče)

Prohlédnout degustační list

Vinařství Košulič produkuje také klasická odrůdová vína, ale postupem let se stále více zaměřuje na vína fortifikovaná (dolihovaná), která u nás známe především v podobě proslulých portských. Můžeme říci, že hustopečské vinařství je dnes špičkou mezi moravskými producenty originálních fortifikovaných vín. Ochutnáte jich celkem osm z bílých i modrých odrůd hroznů. Z likérových vín portského stylu to bude pět červených: Stefan Kossulitcz, Magdalena, Sant Laurent, Neronet a Dornfelder. Dále pak tři bílá vína - Stefan 1123 kosulic2Kossulitcz, Anežka a Barbora. A pro zavínění a osvěžení přiveze vinař Pavel Košulič také ukázky z letošních svatomartinských vín. Hlavně milovníky sladkých vín tak rozhodně čeká atraktivní nabídka z úspěšného vinařství. Nenechte si proto ujít degustační "portskou" nabídku ve Viničním altánu. Kdo navštívil předchozí ochutnávky, ten Vám může nadcházející jen doporučit. Vína si po degustaci budete moci zakoupit, nebo objednat za sklepní ceny.

Cena této a všech dalších ochutnávek činí pouhých 150 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na tel.:
224 262 861 (prac. dny 8-16 hod.)
602 395 482 (v ostatní době)
nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1123 kosulic3Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 - Gröbovka, Praha 2
tel.: 222 516 887, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne
Libor Chlupatý, tel.: 603378692, 222983224
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.