Pořádání svateb

Všem budoucím novomanželům!

Dovedete si představit Vaši svatbu přímo uprostřed vinice a zároveň téměř v srdci Prahy? A připíjet si na ní vínem vyrobeným z hroznů, které zrají jen pár metrů od místa, kde jste řekli své "ano"? Taková neobvyklá představa se Vám může nyní velmi snadno splnit!

A to v Havlíčkových sadech, známým Pražanům také pod názvem Gröbovka. Tamní Viniční altán, nově zrekonstruovaná atraktivní kulturní památka, stojící přímo uprostřed krásné vinice, je právě tím místem, kde se může konat Váš netradiční svatební obřad. V půvabném a atraktivním prostředí, s fascinujícím výhledem na málo známou část Prahy, které patří mezi nejkrásnější místa v našem hlavním městě. Sobě i svým blízkým tak připravíte zážitek, na který budete s dojetím vzpomínat celý život.

Jsme připraveni splnit veškerá Vaše přání týkající se svateb v této atraktivní lokalitě městské části Praha 2. Připravíme pro Vás a Vaše hosty společenské setkání, koktejl, raut nebo samotnou svatební hostinu. Není v Praze mnoho takových míst, které tak výrazně umocňují ony krásné chvíle prvních okamžiků na společné cestě životem.

Viniční altán je pro Vás skutečnou zárukou stylového a zároveň příjemného vstupu do manželství...

Co všechno můžeme zajistit:

  • svatební obřad (nutno předem sjednat na matrice MČ Praha 2)
    svatební hostinu

cukrářské výrobky dle dohody
květinovou výzdobu
fotografa, případně kameramana
ozvučení dle požadavku
živou hudbu
stylové osvětlení - el. lampiony

Přehled termínů svateb

Termín svatby je nutné závazně rezervovat na matrice Městské části Praha 2 na tel. čísle 236 044 121 a také ve Viničním altánu na tel. čísle 224 26 28 61.
V případě rozporu v rezervacích termínů na matrice MČ Praha 2 a ve Viničním altánu je rozhodující rezervace na matrice. Mimo uvedené termíny lze uspořádat církevní obřady.

15. hodina je vyhrazena pro svatební obřady s následnou hostinou ve Viničním altánu.

den 10 hod. 11 hod. 12 hod. 13 hod. 14 hod. 15 hod.
06.09.2018 volno obsazeno obsazeno volno volno volno
14.09.2018 obsazeno volno obsazeno obsazeno obsazeno obsazeno
27.09.2018 volno volno obsazeno volno obsazeno volno

 

Cenové podmínky svateb pro rok 2018

Cenové podmínky pro pořádání akcí ve Viničním altánu

Ukázky hudby:

příchod svatebčanů, příchod ženicha a nevěsty, blahopřání.