Ochutnávka vín Vinařství Roman Valenta (Velké Bílovice)

27.02.2020 - Již čtvrtá únorová degustační premiéra v pražské Gröbovce. Tentokrát ochutnáte výborná vína malého rodinného vinařství otce a syna z Velkých Bílovic. Na jejich prezentaci Vás očekáváme v Horní Landhausce ve čtvrtek 27. února v 18.30 hod.

Vinařství Roman Valenta (Velké Bílovice)

Prohlédnout degustační list

Vinařství, které v současnosti obdělává kolem 5 hektarů vinic, bylo založeno v roce 2014. A jeho vína jsou dnes známá nejen v samotných Velkých Bílovicích. Ostatně sám jsem poznal a ochutnal pestrou nabídku v severočeské Chrastavě. A jak mi na chalupě chutnala! V Horní Landhausce na Vás bude čekat deset, převážně přívlastkových vín z ročníků 2017 (červená) a 2018 (bílá). Z osmi bílých vín to budou Ryzlink vlašský, Chardonnay, Rulandské bílé, Sylvánské 026 valenta2zelené, Neuburské, Sauvignon a dva Tramíny červené. Degustaci uzavřou dvě červená vína - Frankovka a Zweigeltrebe. V drtivé většině tedy ochutnáte moravskou "klasiku". A jistě Vás potěší, že všechna vína si budete moci zakoupit nebo objednat za velmi vstřícné ceny.

Cena této a všech dalších ochutnávek činí 200 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobil 603 378 692.

Horní Landhauska, Havlíčkovy sady 59 - Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách v Horní Landhausce Vám poskytne
026 valenta3Libor Chlupatý, tel.: 603378692
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

 

 

 

 

 

026 valenta4