Ochutnávka vín Vinařství Turek a Šiška (Velké Pavlovice)

11.02.2020 - Po delší době opět ochutnáme v pražské Gröbovce vína z Velkých Pavlovic. Premiérově zde představí svá vína tamní malé rodinné vinařství. V usedlosti Horní Landhauska Vás očekáváme v úterý 11. února v 18.30 hod.

Vinařství Turek & Šiška (Velké Pavlovice)

Prohlédnout degustační list

Vinařství Turek & Šiška hospodaří převážně na nejlepších viničních tratích Velkých Pavlovic. Některé odrůdy hroznů nakupují nejen ve velkopavlovické podoblasti, ale také na Mikulovsku a Znojemsku, Na premiérovou ochutnávku v Gröbovce vybrali ve vinařství deset vín z ročníků 2015 až 2018 - šest bílých, jeden klaret, jedno růžové a dvě červená. Ochutnáte například Veltlínské zelené, Neuburské, dva Ryzlinky rýnské a Hibernal. Claret bude z odrůdy Zweigeltrebe, 021 turek2růžové z Frankovky. A na závěr Vás čeká André 2017, a především skvělá velkopavlovická Frankovka v barikovém provedení. Bude to nepochybně další atraktivní premiéra v Horní Landhausce. A rozhodně Vás potěší opravdu vstřícné ceny, za které si budete moci všechna ochutnávaná vína po degustaci zakoupit, nebo objednat.

Cena této a všech dalších ochutnávek činí 200 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobil 603 378 692.

Horní Landhauska, Havlíčkovy sady 59 - Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách v Horní Landhausce Vám poskytne
021 turek3Libor Chlupatý, tel.: 603378692
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

 

 

 

 

021 turek4