Ochutnávka vín "Vybrané kousky ze Španělska" (BMC BRNO) - dovozce

07.12.2017 - Na předvánoční putování za skvělými španělskými víny z nabídky dovozní společnosti BMC Brno se vydáme s Ing. Vladimírem Hrbkem. Ve Viničním altánu v pražské Gröbovce Vás očekáváme ve čtvrtek 7. prosince v 18.30 hod.

Skvělá vína na španělském putování

Prohlédnout degustační list

Znalec a milovník španělských vín ing. Vladimír Hrbek pro Vás tentokrát vybral z nabídky dovozní společnosti BMC Brno, s.r.o. třináct vín z významných vinařských oblastí, včetně atraktivních denominací, jakými jsou Rioja D.O.Ca. a Ribera del Duero D.O. Letošní novinkou budou tři vína z dnes již velmi uznávané oblasti Yecla DO. Jsou to vína Carro, Barahonda a Campoariba, která dostala od renomovaného hodnotitele vín Roberta Parkera 92, 91 a 93 bodů. To již něco znamená! Po delší době ochutnáme také dvě šumivá vína CAVA z vinařství Marques de Monistrol (bílé a 1128 spanelsko2růžové), vyráběná tradiční metodou zráním v láhvi, a také sladké víno Sol de Malaga, které vždy potěší výbornou kvalitou a skvělou cenou. Již tradičně nebude chybět kultovní "imázka", tedy Coto Imaz Reserva z Rioji s etiketou, na níž jsou tradiční jeleni již ukryti v houští. Nemusím jistě připomínat, že drtivá většina vín se může pochlubit skvělým poměrem cena/výkon. Všechna vína si můžete po degustaci zakoupit nebo objednat za příznivé ceny.

Cena této a všech dalších ochutnávek činí pouhých 150 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na tel.:
224 262 861 (prac. dny 8-16 hod.)
602 395 482 (v ostatní době)
nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 - Gröbovka, Praha 2
tel.: 222 516 887, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne
Libor Chlupatý, tel.: 603378692, 222983224
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.            

  

 

1128 spanelsko3